Autómosót felveszünk!

Akár azonnali kezdéssel keresünk kollégát lelkes csapatunkba! Szereted az autókat? Akkor nálunk a helyed! A fejlődés lehetőségét megadjuk és támogatjuk is minden szempontból!

Mi a feladat?
Autót kell mosni szépen és igényesen, és idővel komolyabb feladatokat is Rád bízunk, amit természetesen honorálunk is!

Mit kínálunk?
Korrekt munkafeltételek, lelkes és jó csapat, versenyképes fizetés, professzionális eszközök használata.

Ha van B kategóriás jogosítványod, polírozási és kárpitozási tapasztalatod, akkor az csak előny!

Pultos, felszolgálót felveszünk!

Pultos munkakörbe keresünk hosszútávra figyelmes, rendszerető és gyors helyzetfelismerő munkatársat. Olyanok jelentkezését várjuk, akik szeretik a pörgést, koncentráltan, többfelé tudnak figyelni.

Feladatok: Vendégek kiszolgálása, kávéfőzés, kézi autómosóba érkező autók rögzítése a rendszerben, pénztárgép kezelése, vendéglátás.

Amit kínálunk: Korrekt munkafeltételek, szakmai fejlődés, teljes munkaidő.

Előnyt jelent: Vendéglátói végzettség és gyakorlat.

Érdeklődésüket a következő elérhetőségek egyikén várjuk!

info@famamoso.hu

Babicz Dániel: +36/70-905-03-34